+48 12 267 31 11

    Zadzwoń do nas :

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies,  więcej informacji w Polityce prywatności

 

BTW ENGINEERING    All rights reserved 2015r

ul. Szwedzka 11, 30-324  Kraków tel. +(48 12) 267 31 11,    fax +(48 12) 269 36 05, email: btw@btw2.pl    

BTW ENGINEERING   ul. Szwedzka 11, 30-324  Kraków tel. +(48 12) 267 31 11,    fax +(48 12) 269 36 05, email: btw@btw2.pl       Wszelkie Prawa Zastrzeżone  2014r

BTW Engineering to firma tłumaczeniowa o zasięgu międzynarodowym. Działamy na rynku od 1991 roku, stale zapewniając naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Możemy poszczycić się zaufaniem wielu międzynarodowych firm, organizacji oraz biur tłumaczeń, które cenią nas za profesjonalizm, terminowość oraz najwyższą jakość realizowanych projektów tłumaczeniowych. Jesteśmy sprawdzonym i cenionym partnerem, gdyż tłumaczenia to nasza pasja!

 

Nasza firma specjalizuje się w tłumaczeniach technicznych, biznesowych oraz branżowych z zakresu medycyny, marketingu, prawa, telekomunikacji, technologii, przemysłu, ekonomii i finansów. Wykonujemy również tłumaczenia ogólne, ustne i pisemne. Mając na uwadze obecne wymogi rynku, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie lokalizacji oprogramowania, DTP i grafiki komputerowej.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług i obsługiwanych formatów.

 

Tłumaczenia powierzamy wyłącznie wykwalifikowanym i doświadczonym ekspertom w danej dziedzinie, którzy reprezentują wysoki poziom wiedzy technicznej oraz umiejętności językowych. Dodatkowym atutem naszej firmy są próbne tłumaczenia, które wykonujemy na życzenie klientów, by zagwarantować Państwu jak najlepszą jakość świadczonych usług.

Zachęcamy Państwa do kontaktu. Jesteśmy otwarci na współpracę i przyjmujemy CV od tłumaczy indywidualnych. Zapewniamy szybką odpowiedź na wszelkie pytania.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą listą zasobów internetowych. Jest ona przydatna zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących tłumaczy oraz dla uczniów i nauczycieli języków obcych.

 

O nas 

Nasi klienci cenią nas za bardzo dobrą jakość tłumaczeń !

Zaufali nam: