+48 12 267 31 11

    Zadzwoń do nas :

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies,  więcej informacji w Polityce prywatności

 

BTW ENGINEERING    All rights reserved 2015r

ul. Szwedzka 11, 30-324  Kraków tel. +(48 12) 267 31 11,    fax +(48 12) 269 36 05, email: btw@btw2.pl    

BTW ENGINEERING   ul. Szwedzka 11, 30-324  Kraków tel. +(48 12) 267 31 11,    fax +(48 12) 269 36 05, email: btw@btw2.pl       Wszelkie Prawa Zastrzeżone  2014r

DTP

W przypadku tłumaczenia tekstów marketingowych, reklamowych lub informacyjnych niezwykle istotnym elementem jest właściwa oprawa graficzna dla prezentowanej treści. Takie teksty często zawierają wykresy lub inne formy graficznego przedstawiania danych, co wpływa na czytelność tekstu i ułatwia przyswojenie przedstawionych informacji przez odbiorcę. W przypadku takich dokumentów jak katalogi produktowe, ulotki reklamowe, materiały informacyjne itp. odpowiednia oprawa graficzna wydaje się niezbędna. Dzięki niej dany dokument jest zbliżony do oryginału i tym samym osiąga cel, w jakim został stworzony. Sam tekst jest niewystarczający. Dopiero uzupełnienie go o elementy graficzne pozwala na uzyskanie zamierzonego rezultatu.

 

Oferujemy usługi DTP na najwyższym poziomie, które sprawią, że oddawane przez nas pliki będą miały układ strony identyczny z oryginałem (będą zawierały prawidłowo rozmieszczone rysunki, zdjęcia, tabele, wykresy itp). Służymy również pomocą w zakresie projektowania nowego układu graficznego oraz zmiany formatowania tekstu.

 

Cena usługi DTP ustalana jest wspólnie z klientem zależnie od stopnia złożoności projektu, używanego oprogramowania DTP oraz przeznaczenia materiału wynikowego. Dla przykładu przygotowanie pracy do publikacji w Internecie  różni się od przygotowania tekstu do druku.

 

Oddawane przez nas pliki mają układ strony identyczny z oryginałem, zawierają wszystkie rysunki, zdjęcia, tabele, wykresy itp. Oferujemy także projektowanie nowego układu i formatowanie tekstu. Standardowo dokumenty oddawane są w formacie MS Word (umożliwia to klientowi samodzielne dokonywanie zmian w tekście) oraz w formacie Adobe Acrobat (PDF). Skład wykonujemy także w profesjonalnych programach typu Adobe InDesign czy Quark.