+48 12 267 31 11

    Zadzwoń do nas :

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies,  więcej informacji w Polityce prywatności

 

BTW ENGINEERING    All rights reserved 2015r

ul. Szwedzka 11, 30-324  Kraków tel. +(48 12) 267 31 11,    fax +(48 12) 269 36 05, email: btw@btw2.pl    

BTW ENGINEERING   ul. Szwedzka 11, 30-324  Kraków tel. +(48 12) 267 31 11,    fax +(48 12) 269 36 05, email: btw@btw2.pl       Wszelkie Prawa Zastrzeżone  2014r

Pytania i odpowiedzi

1. Jaki jest koszt tłumaczenia?

Cena jest uzależniona od poziomu trudności tekstu. Tłumaczenie tekstu naukowego lub specjalistycznego (np. medycznego) będzie droższe od tekstu o tematyce ogólnej. Aby dowiedzieć się, ile będzie kosztowało tłumaczenie Państwa dokumentu, zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny.

 

2. Kiedy otrzymam informację o koszcie tłumaczenia?

Wyceny tłumaczenia wysyłane są najczęściej zaraz po otrzymaniu zapytania (nadesłanego w godzinach pracy, czyli od 8:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku). Wycena zapytań przysłanych po zakończeniu pracy biura jest przygotowywana i przesyłana następnego dnia.  Jeśli zależy Państwu na szybszej wycenie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 

3. Co to jest strona rozliczeniowa?

Strona rozliczeniowa to jednostka rozliczeniowa składająca się z 1800 znaków ze spacjami.

Stosujemy również rozliczenia na słowa.

 

4. Czy istnieje możliwość sprawdzenia, ile stron rozliczeniowych zawiera mój dokument?

W większości programów edycyjnych istnieje funkcja statystyki wyrazów, z której należy odczytać informację na temat liczby znaków ze spacjami. Liczbę stron obliczeniowych otrzymamy, dzieląc tę wielkość przez 1800 (liczba znaków mieszczących się na jednej stronie rozliczeniowej).

 

5. Jaki jest czas oczekiwania na tłumaczenie?

Zwykle tłumaczenie tekstu realizowane jest na następny dzień od momentu dokonania przelewu odpowiedniej kwoty na konto naszego biura i przesłania potwierdzenia dokonania przelewu. W przypadku tekstu o większej liczbie stron termin realizacji uzgadniany jest bezpośrednio z tłumaczem.

 

6. Jakie są dostępne sposoby płatności za wykonaną usługę?

Płatność za nasze usługi można zrealizować za pomocą przelewu bankowego lub dokonać opłaty osobiście w siedzibie naszego biura.

 

7. W jaki sposób można dostarczyć materiały do tłumaczenia?

Materiały można dostarczyć, wysyłając je jako załącznik do formularza wyceny, e-mailem, faksem, pocztą oraz w przypadku większych prac firmą kurierską. Można również dostarczyć je osobiście do naszego biura.

 

8. Czy istnieje możliwość otrzymania faktury, rachunku lub paragonu?

Tak, w każdym przypadku nasz klient otrzymuje fakturę VAT.