+48 12 267 31 11

    Zadzwoń do nas :

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies,  więcej informacji w Polityce prywatności

 

BTW ENGINEERING    All rights reserved 2015r

ul. Szwedzka 11, 30-324  Kraków tel. +(48 12) 267 31 11,    fax +(48 12) 269 36 05, email: btw@btw2.pl    

BTW ENGINEERING   ul. Szwedzka 11, 30-324  Kraków tel. +(48 12) 267 31 11,    fax +(48 12) 269 36 05, email: btw@btw2.pl       Wszelkie Prawa Zastrzeżone  2014r

Pytania i odpowiedzi

1. Dlaczego warto podjąć współpracę z BTW Engineering?

Nasza firma to zgrany zespół wykwalifikowanych tłumaczy wielu języków świata. Każde zlecenie wykonujemy w sposób profesjonalny i wszyscy w pełni angażujemy się w realizację powierzonych nam projektów, gdyż nasz zawód to także nasza pasja! Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza, a to z kolei przekłada się na jakość i twałość naszych relacji z klientami i współpracującymi z nami tłumaczami. Podjęcie współpracy z naszym biurem tłumaczeń będzie dla Państwa doskonałą inwestycją, która w krótkim czasie zacznie przynosić korzyści i pomoże Państwu osiągnąć prestiżową pozycję na rynku.

 

2. Dlaczego poufność jest niezwykle ważna w naszej pracy?

Powierzone nam tłumaczenia obejmują różnego rodzaju dokumenty. Są to m.in. instrukcje obsługi, przyszłe projekty reklamowe, patenty, umowy handlowe i inne dokumenty objęte tajemnicą handlową. Nasi klienci mogą mieć pewność, że przekazane nam do tłumaczenia teksty będą traktowane jako poufne i żadna niepowołana osoba nie będzie miała do nich dostępu.

 

3. Czy osoby rejestrujące się w systemie btw2.pl przechodzą weryfikację?

Tak. Każda osoba czy firma rejestrująca się w naszym systemie poddawana jest selekcji i weryfikacji. Firma BTW Engineering zastrzega sobie prawo podpisania umowy dot. tłumaczenia tylko z wybranymi partnerami.

 

4. W jaki sposób tłumacze mogą się rozliczać z biurem BTW?

Jeśli tłumacz nie ma zarejestrowanej działalności, wystawia nam rachunek do umowy o dzieło. Po potrącenia zaliczki na podatek pozostała kwota jest wpłacana bezpośrednio na konto wskazane w rachunku. W przypadku firm akceptujemy również faktury.

 

 

 

 

Menu tłumacza